Zapraszamy na niezwykłą przygodę na 44 wyspach

Gokarty wodne na wynajem

Jako pierwsi w Świnoujściu udostępniamy ofertę wynajmu gokartów wodnych!

Gokart wodny to jednostka pływająca w rodzaju małej łodzi motorowej połączonej ze skuterem wodnym. Sternik siedzi nisko w kubełkowym fotelu trzymając w dłoni kierownicę, a obok usytuowana jest manetka gazu. Sternik może na „pokład” zabrać dwóch pasażerów, którzy zajmują miejsca za jego plecami. Wystarczy kilka sekund by wprowadzić gokart w ślizg z prędkością ponad 30 km/godz. Ponieważ gokart wyposażony jest w silnik o mocy 30 KM to przy wynajmie wymagamy uprawnienia minimum sternika wodnego ale przy ograniczeniu prędkości do 15 km/godz. istnieje możliwość wynajęcia osobom nie posiadających patentów i licencji do prowadzenia.

Bezpieczny, Intuicyjny i Praktyczny

Dzięki swojej szerokości oraz nisko umiejscowionemu środkowi ciężkości gokart zapewnia poczucie pewności i stabilności, zarówno podczas pokonywania fal, jak i ostrych zakrętów.  Niewywrotny w normalnych warunkach eksploatacji. Kubełkowy fotel zapewnia dobre trzymanie boczne. Gokart jest również niezatapialny.
Podstawowe wyposażenie obejmuje także gaśnicę i pagaj, kapoki.

Nawet początkujący motorowodniacy nie będą mieli trudności z prowadzeniem gokarta wodnego. Wyposażenie obejmuje elektryczny rozrusznik, kierownicę podobną do samochodowej, manetkę silnika oraz podstawowe wskaźniki: obrotomierz, licznik motogodzin, wskaźnik poziomu paliwa, woltomierz.
Duża bakista w tylnej części może być wykorzystywana do zabrania podręcznego bagażu na dalsze wycieczki, elektryczna pompa zęzowa ułatwia pozbycie się wody z wnętrza, a 30 litrowy wbudowany bak pozwala 6 godzin pływania na jednym tankowaniu (przy prędkości do 15 km/godz.).

Dane techniczne:
Waga całkowita bez silnika: od 130 kg
Szerokość: 128 cm
Długość: 298 cm
Zanurzenie: do 50 cm
Prędkość max (silnik 30 KM): 50 km/h
Pojemność zbiornika paliwa: 30 l
Liczba osób: 1-3

Wyposażenie podstawowe:
gaśnica, pagaj teleskopowy, okładzina antypoślizgowa, 3 knagi, akumulator AGM, elektryczna pompa zęzowa, wskaźniki silnika spalinowego (obrotomierz, poziom paliwa, woltomierz), kapoki (kamizelki)

Scroll to Top