Na rozlewisku

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie letniego dnia w Świnoujściu jak rejs małym stateczkiem Wodniczka i Szuwarka po urokliwym archipelagu wysp i wysepek Krainy 44 wysp.

Doświadczyć można  piękna naturalnej części Świnoujścia  zabierając w rejs swoich najbliższych, przyjaciół lub znajomych. Popłyniemy wzdłuż Kanału Piastowskiego podziwiając widoki drogi wodnej tętniącej życiem portu, zobaczymy m.in. miejsca przeładunków, stocznię statków morskich, port Marynarki Wojennej, Terminal Promów Morskich, przeprawy promów miejskich. Miniemy także miejsce budowy tunelu łączącego wyspę Wolin z wyspą Uznam oraz wyspę Mielin zwaną „wyspą Kormoranów”.

Przepływając pod mostem  łączącym wyspę Wolin z wyspą Karsibór wpłyniemy do najbardziej malowniczej części Świnoujścia ciesząc się wspaniałymi widokami, gdzie od tego momentu czekają na nas nieprzeciętne widoki na wyspy, rezerwat ptactwa wodnego, kanały, szuwary i żyjące spokojnym rytmem dalsze dzielnice Świnoujścia  – więc nie zapomnij aparatu! K apitan na żywo opowie o obiektach, historii, geografii i przyrodzie mijanych miejsc.

Podczas pobytu na naszym stateczku będziecie mieli okazję zrobić sobie niecodzienną fotkę za sterem i w niepowtarzalnej scenerii.

Scroll to Top