Noclegi na wodzie

Stworzyliśmy dla Państwa alternatywną formę wypoczynku tak byście Państwo poczuli się jak Wolny Ptak. Wakacje na wodzie, w pływającym apartamencie Free Bird 39.

Nasz niezwykle ciekawy pod względem konstrukcji apartament typu hauseboot Free Bird 39 przyjął nowatorską i nowoczesną formę aby zadowolił gusta najwybredniejszych użytkowników. Został wyprodukowany produkowane zgodnie ze standardami produkcyjnymi jachtów. Dzięki nowatorskiej konstrukcji kadłuba (katamaran)  apartament jest bardzo stabilny i bezpieczny. Połączyliśmy nowoczesny desing z tradycyjnym układem pomieszczeń by umożliwić mieszkańcom wygodę i aktywny wypoczynek. Zewnętrza bryła jak i proste, funkcjonalne wykończenie wnętrza wzbudza spore zainteresowanie jego mieszkańców. Główną atrakcją apartamentu jest widok na wodę z każdego okna a raczej z każdej ściany. Duże przeszklone ściany zewnętrzne pozwalają cieszyć się wspaniałym, panoramicznym widokiem na rozlewiska  wstecznej Delty Świny oraz zwiększają poczucie przestrzeni i komfortu przebywania w pomieszczeniach.

Nasz bardzo komfortowy pływający apartament może zabrać na pokład 12 osób ale dla komfortu mieszkania przeznaczony jest dla 6-osób, która mogą skorzystać z dwóch sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym, wyposażonego w rozkładaną kanapę. W środku zastaniemy ogrzewanie, przestronną łazienką z  kabiną prysznicową, salon z aneksem kuchennym i taras zewnętrzny (ok.40m2), z którego możemy podziwiać okolice i zachody słońca.

Budując apartament na wodzie zadbaliśmy nie tylko o stan techniczny jednostki, ale także o możliwość podglądania przyrody, którą można podziwiać przez przeszklone ściany oraz otwarte przestrzenie zwłaszcza na dziobie jednostki. Przeszklenie praktycznie wszystkich ścian zewnętrznych pozwoliło by do apartamentu wpadało dużo naturalnego światła a widok pozwoli poczuć się blisko natury. Oczywiście dla tych co im słońce będzie nadmiernie dokuczało zamontowaliśmy zasłony chroniące od promieni.

Apartament Free Bird 39 to nie tylko mieszkanie na wodzie, którym można pływać i docierać do niedostępnej z lądu Krainy 44 wysp, ale również luksus – komfort w wypoczynku w wolnym od tłoku wybranym przez siebie miejscu. Ty decydujesz, gdzie chcesz mieszkać i gdzie chcesz spędzić niezapomniane chwile. Jeżeli będziemy chcieli się przemieścić, to jest możliwe. Po prostu odcumowujemy od nabrzeża i płyniemy w obrębie wód Krainy 44 wysp.

Podczas gdy świat się zmienia, natura Krainy 44 wysp pozostaje taka sama. Czeka na Ciebie cierpliwie i przywita Cię, gdy zamieszkasz w naszym pływającym apartamencie aby poznać najdziksze tereny, spektakularne wyspy i wysepki oraz dzikie cieki wodne a także  dramatyczną scenerię Zalewu Szczecińskiego.

Już teraz zaplanuj wyprawę do najpiękniejszych miejsc w naszym kraju pozostając na dłużej  z pobytem w naszym apartamencie Free Bird 39.

Jeśli  myśli o wakacjach w kontakcie z naturą i wypoczynku nad wodą to jesteś na dobrej stronie. Rezerwuj już dziś, nie czekając aż  na ten pomysł wpadną inni.
Spędzenie wakacji na katamaranie typy Hauseboot o nazwie Free Bird 39 to mądry wybór dla tych, którzy chcą doświadczyć nowego poczucia wolności w stylu i komforcie. Wejdź na pokład luksusowego i jedynego w swoim rodzaju pływającego apartamentu i przygotuj się na przygodę w Krainie 44 wysp z rodziną lub znajomymi. Na katamaranie może przebywać 12 osób a komfortowo nocować  do 6 osób i jest idealny do odkrywania zacisznych zatoczek Krainy 44 wysp. Hauseboot  przycumowany jest do nabrzeża na wyspie Karsibór, stanowiąc dogodną bazę wypadową do odkrywania rozlewisk wstecznej Delty Świny.

Scroll to Top